ERSA MOBİLYA A.Ş.

Ersa Mobilya şirketinin SAP süreç tasarımı ve canlı kullanıma alımı şirketimiz tarafından yapılmıştır. Çok kademeli ürün ağacı konfigürasyonu uygulanmıştır.

SAP Hybris C4C çözümü uygulanarak, süreçler optimize edilmiştir.

SAP Fiori raporlama araçları kullanılmaktadır.

Dış sistemler ile ( MT940 ) haberleşme yöntemleri uygulanmıştır.

GÜVENAL GAZ A.Ş.

Güvenal şirketler topluluğunda bulunan akaryakıt, nakliye, otomativ, sigorta ve inşaat şirketlerinin tümünün tasarımı ve S/4HANA üzerinde canlı kullanıma alımı şirketimiz tarafından yapılmıştır. Sistemin idamesi için sınırsız destek hizmeti verilmektedir. Hizmet kapsamında eğitim, raporlama, yorumla, geliştirme yer almaktadır.

SAP Fiori raporlama araçları kullanılmaktadır.

Dış sistemler ile ( MT940, Turpak entegrasyonu gibi ) haberleşme yöntemleri uygulanmıştır.

DELTA ALFA ÇORAP A.Ş.

Uluslararası bir çorap üreticisi olan Delta Alfa Çorap ve Tekstil, Düzce de üretim faaliyetleri yapmaktadır. 2015 yılında firmamız iş ortaklığı ile gerçekleştirilen proje ile tüm muhasebe süreçleri SAP üzerine alınmıştır. Şirketimiz ile Delta Alfa arasındaki help-desk işbirliği halen devam etmektedir.

Bunlara ek olarak firmanın yurtdışı şirketlerinde kullanılan M3 programı ile SAP ERP'nin haberleşmesi de sağlanmıştır.

SEDEF GEMİ İNŞAAT A.Ş.

Türkiyenin en büyük tersanelerinden biri olan Sedef Gemi İnşaatının SAP geçişi 2016 yılında firmamız önderliğinde gerçekleşmiştir. Proje sistemi (PS) modülünün başrol oynadığı projede muhasebe, maliyet, satın alma, stok yönetimi, duran varlık ve insan kaynakları süreçleri sisteme başarı ile adapte edilmiştir.

TURKON KONTEYNER A.Ş. (2000 ~ 2018)

Konteyner deniz taşımacılık şirketinde ve dünyanın değişik ülkelerindeki acentalar da dahil olmak üzere operasyonda lojistik, satış ve pazarlama, muhasebe, maliyet muhasebesi modüllerinin tasarımı ve canlı kullanıma alımı şirketimiz tarafından yapılmıştır. Sistemin idamesi için sınırsız destek hizmeti verilmiştir. Hizmet kapsamında eğitim, raporlama, yorumla, geliştirme yer almaktadır. 20 ayrı lokasyon tek bir aplikasyonda çalışmaktadır. Dış sistemler ile (Gt-Nexus, HUB, Descartes, Arkas, Dernek istatistiği gibi) haberleşme yöntemleri uygulanmıştır.

TURKON İngiltere, Almanya, Amerika Şirketleri

Turkon taşımacılık aplikasyonunda üç yurtdışı şirketin tüm operasyon ve muhasebe programları çalışmaktadır. Amerika gümrüğü ile anında otomatik haberleşme yapılmaktadır. Bu şirketlere online help-desk hizmeti verilmiştir.

TURKON Yurtdışı Lojsitik Acenteleri

Dünyanın çeşitli yerlerindeki acenteleri, tüm konteyner hareketlerini varolan aplikasyon üzerinden anında güncellemektedir. Bu acentelere online help-desk hizmeti verilmiştir.

TURKON HOLDİNG

Turkon bünyesindeki şirketlerin bir çoğunun lojistik, satış ve pazarlama, muhasebe, maliyet muhasebesi modüllerinin ve bir kısmının yalnızca muhasebe ve maliyet modüllerinin tasarımı ve canlı kullanıma alımı şirketimiz tarafından yapılmıştır.

LATEK HOLDİNG

LATEK LOJİSTİK

Latek Lojistik'in İstanbul ve İzmir acentelerinde operasyonda lojistik, satış ve pazarlama, muhasebe, maliyet muhasebesi modüllerinin tasarımı ve canlı kullanıma alımı şirketimiz tarafından yapılmıştır. Ayrıca Latek Holding bünyesindeki LTK DEPOLAMA şirketinde depo hizmetleri uygulanmaktadır. Diğer şirketlerde stoklu mal takibi ve satınalma süreçleri uygulanmıştır.

Tüm şirketlerde sistemin idamesi için sınırsız destek hizmeti verilmiştir.

KOLEKSİYON MOBİLYA (2010 ~ 2018)

SAP iyileştirme ve upgrade çalışmaları ile başladığımız ortak çalışmalar R3 modülünde idame ve danışmanlık hizmetleri ile devam etmiştir. Çok kademeli ürün ağacı konfigürasyonu uygulaması yapılmış, üretim planlamada büyük verimlilik artışları elde edilmiştir. VETOS veri toplama sistemi ile atölyelerden işlem verileri sap içine aktarılmış ve işlenmiştir.

CRM ve Online Store geliştirmeleri tarafımızdan yapılmıştır.

Sistemin idamesi için sınırsız destek hizmeti verilmiştir. Hizmet kapsamında eğitim, raporlama, yorumlama, geliştirme yer almaktadır.

CANKURTARAN HOLDİNG

ELEKTROPAK ŞİRKETLER TOPLULUĞU

Küçük ev eşyaları üretim şirketlerinde muhasebe, maliyet, seri üretim, satış modüllerinden oluşan sistemin tasarımı ve canlı kullanıma alımı şirketimiz tarafından yapılmıştır. Sistemin idamesi için sınırsız destek hizmeti verilmiştir. Hizmet kapsamında eğitim, raporlama, yorumlama, geliştirme yer almaktadır. SAP 'ın çalıştığı serverlar şirketimizde çalıştırılmış, ilgili şirketler uzaktan frame-relay üzerinden bağlanmıştır.

DİZAYN BORU

İhtiyaca yönelik iyileştirme ve idame çalışmalarımız devam etmektedir.

OXFORD BUSINESS GROUP

İhtiyaca yönelik iyileştirme ve idame çalışmalarımız devam etmektedir.

ZİYLAN GRUBU

Muhasebe modülü ağırlıklı iyileştirme ve raporlama üzerine destek verilmiş.

ÇİMSA

İhtiyaca yönelik sistem geliştirme ve raporlama üzerine destek verilmiştir.

AUER

İyileştirme ve idame çalışmalarımız şirket devir olana kadar sürmüştür.