Destek Bilgisayar;

1999 yılından bu yana orta ve küçük ölçekli firmalara SAP hizmeti vermektedir.

Derin imalat ve geniş iş tecrübesi olan çalışanlarının birikimini özellikle SAP R/3 yazılımları çerçevesinde yoğunlaştırarak, paket çözümler, danışmanlık ve IT outsourcing hizmetlerini başarılı bir şekilde ve uygun maliyetlerle sunmaktadır.

ERP çözümlerinde başarının yalnızca iyi bir yazılımdan değil; iyi tasarlanmış bir kurulumdan geçtiğine inanan şirketimiz, anahtar teslimi ERP projelerinin tasarımında, kullanıma alınması ve alındıktan sonra verimli bir şekilde çalıştırılması için destek hizmetleri vermekte ve uygulamaların getirisini garanti etmektedir.

Misyonumuz

Şirketlerin düşük maliyetle yüksek oranda SAP/R3 uygulamasından yararlanmasını ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Uygulama, danışmanlık, servis ve destek hizmeti vererek ülke çapında seçkin müşterilere hizmet etmek, hizmet kalitesini ve çeşidini artırarak Türkiye´nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmaktır.

Prensiplerimiz

Bu vizyonu gerçekleştirirken, sürekli kendimizi geliştirmek ve öğrendiklerimizi müşterilerimiz ile paylaşmak önceliklerimizdendir. Müşteriye ait bilginin gizliliği ve korunması, kesintisiz müşteri memnuniyetinin sağlanması ana prensiplerimizdir.