no slider

no slider

Yeni nesil ERP çözümü SAP S/4 HANA, getirdiği hız,esneklik ve inovatif çözüm olanakları ile iş dünyasının artan temposuna ayak uydurmayı sağlar.

S/4 HANA, hız ve performansını bellek-içi (in-memory) veritabanı olan SAP HANA üzerinde çalışmasından alır. Gerçek zamanlı ve hızlı veri analizlerini mümkün kılar. Bulut teknolojisi ile donanım ve ağ kaynaklarını merkezileştirir.

Bağlantılı iş süreçlerini tek bir platformda toplayarak SAP Fiori ile desteklenen kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi sunar.

Birbiri ile iletişimdeki farklı sistemler (ERP, CRM, SRM, E-WM, SCM, Fiori vb.) tek bir platform üzerinde çalışmaktadır. Böylece yeni sunucu ihtiyacı doğmadan, farklı ihtiyaçlara cevap verecek konsolide çözümler üretmek mümkün ve az maliyetli olmaktadır.

SAP S/4 HANA’nın son kullanıcı arayüzü, SAP Fiori teknolojisiyle yönetilmektedir. Her tür mobil, tablet ve masaüstü cihaza uygun olarak geliştirilen SAP Fiori ekranları kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi sunar. Bilgi erişimi kolay ve ekranlar kullanıcı dostudur.