no slider

no slider

SAP Fiori bir geliştirme metodolojisidir.

Gelişen teknoloji ile mobil cihaz, cep telefonu ve tabletlerin hayatımıza girmesi SAP yazılımında geliştirmelere ihtiyaç doğurmuştur. SAP Fiori uygulamalarının temelinde, OPENUI5 veya SAPUI5 kütüphaneleri kullanılır. Bu kütüphaneler kullanılarak esnek ve kullanıcıya özgü ekranların tasarımı mümkün olmaktadır. SAP, yeni çıkarttığı tüm ürünlerde UI(User interface) ve UX(User experience) teknolojisi tamamen Fiori üzerinden ilerlemektedir. SAP Fiori, kişiselleştirilmiş ekranlar (rol tabanlı) üzerinde analitik çalışmalar yapılmasına olanak sağlar.

SAP Fiori, işletim sistemi ve platforma bağımlı değildir.

Geliştirilen uygulama bütün SAP platformlarına entegre edilebilir. Bu durum, SAP süreçlerinin daha verimli kullanılmasını sağlar ve maliyetleri düşürür. Lisanslı SAP ürününe sahip tüm firmalar, ek bir lisans ücreti olmadan, gerekli sistem gereksinimlerini tamamladıktan sonra Fiori uygulamalarını kullanabilir.

Destek Bilgisayar olarak biz, firmaların ihtiyaçlarına uygun SAP Fiori ekranlarını tasarlıyor, güvenilir bilgiye hızlı ve esnek bir yapı üzerinden ulaşmalarına destek oluyoruz.